fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Peo õnnestumiseks

Hea peo tagavad maailma kõige toredamad külalised, aga et neil hästi mõnus oleks, siis on mõned mõtted, mida Kuudis pidu planeerides tasuks meeles pidada

Köök

Kuudis on olemas kaks ahju, pliit, külmkapp, kohvimasin koos ubadega, veekeetja ja tee, mikrolaineahi ja vist peaaegu kõik Sinu koduköögis olev kokandusvarustus (kui sa just Sandra Vungi ei ole) niiet vabalt saab sardellid ahjus soojaks teha!

Nõud

Ühekordne plastik on vastik! Meil on sööginõud (taldrikud, tassid, noad-kahvlid, pokaalid) olemas 60-le inimesele. Ka serveerimisnõud on olemas!

Muusika & pilt

Koostasid peo jaoks muusikalisti ja tahad head heli ka külalistega jagada? Kuudis olev üsna võimekas kõlar(AUX) mängib nii head kui ka halba muusikat üsna heal tasemel. Projektor(HDMI, mini DisplayPort) on ka laes ja valmis teie heaks töötama!

Sussid

Sussid hoiavad varbad soojas ja põranda puhtana! Sussid on kapis olemas. Ülemisel riiulil väiksemad numbrid ja alumisel suuremad. Kui Su külalised oma susse eelistavad, siis kohalikud on selle osas tolerantsed.

Toit & jook

Süüa ja juua on hea mõte, aga kui Sa oled rohkem mõtte- kui teoinimene, siis pakub Kuudis cateringi Kurtna kõige parema kodukohviku toimkond! Alati võib tulla ka oma koka, menüü ja joogikaardiga!

Fotod

Kõige kvaliteetsem ja väärtuslikum jäädvustus on mälupilt ja koju kaasa võetud enda valmistatud ese. Aga kui protsessi ka digialbumisse tahad, siis võta enda fotograaf kaasa või soovitame oma lemmikuid!

Töövahendid & materjalid

Sina vastutad ainult tööjõu eest - kutsu külalised kohale! Kõik (kõige paremad) töövahendid ja materjalid oleme Sinu jaoks Kuuti juba valmis varunud ja paika sättinud. Ära paneme ka ise!

Esineja

Tahad Lauri Saatpalu & Peeter Rebast Kuuti laulma kutsuda? Suurepärane idee! Võta nende või mõne muu Eesti kuuma poistebändiga ühendust! Hästi mahuvad ja sobivad Kuuti ka Eesti naisartistid!

Dekoratsioonid

Valge ja must on ilus, aga Sul on teemapidu? Tule tõmba oma vimplikett üles või riputa diskopall lakke! Vajadusel aitab ka tiimKuut - küsi vaid!

Aeg

Ei ole paremaid halvemaid aegu, on ainult…. tavaliselt täiskasvanutele 5,5 tundi ja lastele 2,5 tundi. Aga aega saab alati elus võtta - niiet anna teada ja teeme aega juurde!