fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Kui sünnipäevalaps saab juba suuremaks, siis tulevad ka suuremad peod. Siin pakutud peod on alates 16-aastastele kui juba täitsa täisikka jõudnud ja väärikamatelegi kodanikele. Võta kõik parimad sõbrad kaasa ja tehke valmis mõni lihtsam või keerulisem disainielement – seda ikka meie juhendaja abiga!

Pidu kestab koos meisterdamisega klassikaliselt 5,5 tundi ehk jääb parajasti aega ka lihtsalt mõnusaks olemiseks(sh söögiks, joogiks, tantsuks ja karaokeks). Aga aega saab alati elus juurde võtta – anna ainult oma soovist teada!

Kui nüüd on selge, et tahad oma sõbrad Kuuti tuua, siis enne veel kui asud valima, mida te koos meisterdama hakkate, tuleb teha väike rahvaloendus – palju sul neid lemmikuid kohale on tulemas?

Mul on väiksem seltskond (kuni 12 külalist)

Kvaliteet on alati parem kui kvantiteet! 12 on täpselt paras arv selleks, et saaksime ka midagi keerukamat valmis teha. Keerukam töö nõuab ka rohkem aega, järgmiste projektide jaoks tuleb arvestada 2,5-3 tundi:

Vimplikett
– Kangast poekott
– Lapitehnikas padi
– Scrunchie, kikilips ja peapael
– Trükitud padi

Aga kui on selline tunne, et ammu ei ole näinud ja juttu jätkub kauemaks, kuid natukene tahaks meisterdada ikka ka, siis soovitame valida nende projektide seast(ajakulu umbes 1-1,5 tundi):

Trükitud kott
– Nahast võtmehoidja/kõrvarõngad

Peale meisterdamist saate Kuudis süüa, juua, pikutada, laulda, tantsida või kasvõi keksu mängida!

Tahtsid küsida, kas vahetusjalatsid on vajalikud või mis tehnika ja lauanõud meil koha peal on? Loe SIIT, mis maru kraam meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su pidu õnnestuks!

Hind 350 eurot
NB: 350€ on meie miinimumtasu, summa ei muutu, kui inimeste arv väheneb

Kui tead mida, millal ja mitme inimesega teha soovid, siis broneeri oma pidu kirjutades kadri@annalutterkuut.ee

 

Sain kokku keskmise arvu külalisi (kuni 30 külalist)

Nii äge! Oled otsustanud kõik oma parimad sõbrad ja sugulased kokku kutsuda – Kuudis on nende jaoks väga mõnusalt ruumi! Lisaks ruumile on Kuudis veel palju töövahendeid ja materjale ja harukordselt meeldiv juhendaja, kelle abiga saame kõik koos midagi ägedat päriselt oma kätega valmis teha.

Meisterdamise jaoks on meil sulle välja pakkuda kaks formaati:

  1. meisterdame kõik korraga suurte laudade taga (kulub umbes 1-1,5 h). Eeldab, et toidulaud on kaetud buffeena.
  2. kui oled planeerinud katta istekohtadega piduliku laua, siis saavad külalised väiksemate gruppidena meisterdamas käia kõrvalruumis, endale sobival ajal 2,5 tunni jooksul. Meisterdamine toimub siseaknaga ruumis, nii et kõigil teistel on võimalus eksootilist tegevust eelnevalt ja järgnevalt vaadelda (ja julgust koguda).

Mõlemal juhul pakume meisterdamiseks välja järgmised projektid:
Trükitud kott
Nahast võtmehoidja/kõrvarõngad

Ja kui me lõpuks päris oma kätega midagi valmis oleme saanud, on käsitöö tšakrad enam kui avatud veel ühe ägeda meeskonnalise käsitöömängu jaoks. Ehk, mis oleks kui teeks ühe käsitööväljakutse? Jaotame seltskonna väiksemateks gruppideks ja anname neile kätte mõistatusliku kotitäie ägedaid käsitöömaterjale ja töövahendeid. Meeskonnad saavad peost lähtuva teema (nt “sünnipäevalaps 20 aasta pärast”) ja piiratud ajaraami (15 minutit), mille jooksul peab iga tiim looma unikaalse ja meeldejääva taiese! Meie kuraatori abiga saavad kunstnikud oma töid tutvustada. Jaan Tätte garantii lõbusale meeleolule!

Peale seda kui olete meisterdanud ja käsitööväljakutse on ka edukalt läbitud, saate Kuudis süüa, juua, pikutada, laulda, tantsida või kasvõi keksu mängida.

Tahtsid küsida, et kas vahetusjalatsid on vajalikud või mis tehnika ja lauanõud meil koha peal on? Loe SIIT, mis maru kraam meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su pidu õnnestuks!

Hind 450 eurot

Kui tead mida, millal ja mitme inimesega teha soovid, siis broneeri oma pidu kirjutades kadri@annalutterkuut.ee

 

Peaaegu pulm juba (kuni 56 külalist)

Vau, see on tõesti nagu pulm! Aga kui pulm, siis pulm – teeme ära! Meil on neli suurt lauda, millest igaühe taha mahutab 14 inimest. Kõigile neile leiame ka toolid! Ruumi jääb veel ka tantsuplatsiks! Kui jalad on tantsimisest väsinud, pakume ka võimalust näputööks! Vali endale sobiv variant:

  1. Meisterdamas saavad külalised käia grupi kaupa 2,5 tunni jooksul endale küpsel ajal. Kõik see ilu juhtub siseaknaga ruumis, nii et teistel on võimalus tegevust eelnevalt ja järgnevalt vaadelda ja vajadusel julgust koguda. Meisterdamiseks pakume välja järgmised projektid:

Trükitud kott
Nahast võtmehoidja/kõrvarõngad

       2. Või tunned, et tahaksid midagi hoopis ainult endale mälestuseks? Sooviksid, et kõik su külalised midagi sulle meisterdaksid? Väga hea mõte, geniaalne suisa – sündimas on väga äge ja ainulaadne mälestus!

Sellisel juhul saab aknaga toas (2,5 tunni jooksul, endale sobival ajal) iga külaline valmistada meie juhendaja abil just enda moodi lõngatutikese, mille pärast pulgale seob ja niimoodi, kõigi sinu lemmikinimeste koostöös, vägev seinakaunistus valmibki! Pärast pidu pakib sünnipäevalaps oma lõngatutid koos pulgaga autosse ja riputab kodus näiteks voodi kohale üles! 

Ja kui oleme lõpuks endale või hoopis sünnipäevalapsele midagi valmis saanud, on käsitöö tšakrad enam kui avatud veel ühe ägeda meeskonnalise käsitöömängu jaoks. Ehk, mis oleks kui teeks ühe käsitööväljakutse? Jaotame seltskonna väiksemateks gruppideks ja anname neile kätte mõistatusliku kotitäie ägedaid käsitöömaterjale ja töövahendeid. Meeskonnad saavad peost lähtuva teema (nt “sünnipäevalaps 20 aasta pärast”) ja piiratud ajaraami (15 minutit), mille jooksul peab iga tiim looma unikaalse ja meeldejääva taiese! Meie kuraatori abiga saavad kunstnikud oma töid tutvustada. Jaan Tätte garantii lõbusale meeleolule!

Peale meisterdamist ja käsitööväljakutse läbimist saate Kuudis edasi süüa, juua, pikutada, laulda, tantsida või kasvõi keksu mängida. 

Tahtsid küsida, et kas vahetusjalatsid on vajalikud või mis tehnika ja lauanõud meil koha peal on? Loe SIIT, mis maru kraam meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su pidu õnnestuks!

Hind 550 eurot

Kui tead mida, millal ja mitme inimesega teha soovid, siis broneeri oma pidu kirjutades kadri@annalutterkuut.ee