fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Iga tulevane pruut on väärt ühte üllatuslikku tüdrukuteõhtut. Kas see mitte ei olnud isegi inimõiguste konventsioonis kirjas? Oli või ei, igal juhul Kuudis lähtume täielikult inimõigustest ja teeme kõik, et need alati täidetud saaksid. Lisaks inimõiguste temaatikale on meile oluline ka ajalugu ja traditsioonid, nii et väike näputöö enne tanu alla saamist on igati põhjendatud. 

Tüdrukuteõhtud kestavad enamasti 5,5 tundi, millest 2-3h saate meisterdada ja ülejäänud aja mõnusalt sumiseda. 

  • Lapitehnikas tekk pruudile, 140x140cm

See on üliarmas ühistöö, millele annab väärtuse iga sõbranna isiklik soe panus – valmistame pruudile lapiteki! Kooskõlastame toonid ja mustrid ja kangad, peale mida iga osaleja disainib ja teostab osakese tekist, paneb sinna sisse kõik oma head soovid ja mõtted ning lõpuks õmbleme kokku ühe suure vägeva teki! Tekk jääb pruudile mälestuseks tema kõige tähtsamatelt sõbrannadelt.

Sobib kuni 20 külalisele. Ajakulu 2,5-3h.

  • Käsitööesemed pulmaoksjonile

Kui pruut ja peig on otsustanud oma pulmas maha pidada ühe korraliku vanakooli oksjoni, siis saame sellele kõik koos kaasa aidata ja valmistada kollektsiooni tõeliselt erilisi käsitöötooteid/sisustuselemente. Ikka selleks, et pruutpaaril oleks lihtsam uude ellu ühiselt astuda! Kuut asub vanas tootmiskanalas, seega keskkond on kõrgeks tootlikuseks õige! Nt dekoratiivne vimplikett, erinevates tehnikates padjad, praktiline poekott jms. Sobivad esemed räägime enne läbi ja lepime kokku!

Sobib kuni 20 külalisele. Ajakulu sõltuvalt esemete valikust 2-3h.

  • Midagi endale ja midagi pruudile

Kõik külalised saavad midagi endale teha, aga meisterdavad koos ka pruudile ühe mälestuseme. Näiteks lapitehnikas padja. Vali pidu vastavalt seltskonna suurusele:

Kuni 12 inimesega saame valida järgmiste projektide seast (meisterdamise ajakulu 2,5-3 tundi):

Vimplikettja lapitehnikas padi pruudile
Kangast poekott ja laptitehnikas padi pruudile
Lapitehnikas padi  ja vimplikett pruudile
Scrunchie, kikilips ja peapael  ja scrunchiede kollektsioon pruudile
Trükitud padi  ja ühiselt trükitud padi pruudile

Külalisi on rohkem või on selline tunne, et ammu ei ole näinud ja igast pulmajuttu ja -mänge tahaks ka teha, ekse üles loendada ja nii.. ning keerukama käsitöö jätaks järgmiseks korraks, siis (täiega mõistame) ja soovitame valida nende projektide seast (ajakulu umbes 1-1,5 tundi):

Trükitud kott ja ühiselt trükitud kott pruudile
Nahast võtmehoidja/kõrvarõngad ja kõrvarõngaste kollektsioon pruudile

Peale meisterdamist saab Kuudis süüa, juua, pikutada, laulda, tantsida või kasvõi keksu mängida. 

Tahtsid küsida, et kas vahetusjalatsid on vajalikud või, et kas Ivo Linna võib laulma kutsuda? – Loe SIIT, mis meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su pidu õnnestuks!

Hind kuni 12-le 350 eurot, lisainimene 20€
NB: 350€ on meie miinimumtasu, summa ei muutu, kui inimeste arv väheneb

Kui tead mida, millal ja mitme inimesega teha soovid, siis broneeri oma pidu kirjutades kadri@annalutterkuut.ee