fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Beebi tulek perre on üks imeline, põnev ja vahest ka veidi hirmutav sündmus – tegelt pole üldse karta vaja, beebid on täitsa toredad! Aga igal juhul see lausa nõuab tähistamist ja koosolemist! 

Kas soovid ise ootajana oma parimad sõbrannad kokku kutsuda ja nendega koos midagi ilusat ja praktilist valmis meisterdada? Või on sul nii ägedad sõbrannad, et nad on juba siin selle kõik ära lugenud ja sulle peo ära organiseerinud? No eks paistab  – alati võib sõbrannadele ju ka delikaatse vihje anda (copy link, paste;).

Eriti mõnus ja eriline saab kõik siis olema, kui natuke enne peo algust tulete ja seinale mõne armsa sõnumi kinnitate ja ruumi õhupallidega kaunistate! Kui aga selles osas hoopis abi vajate, andke teada – tiimKuut tõttab appi! Aga enne veel kui ruumi kaunistamiseni jõuame, tuleks läbi mõelda, mida ja kuidas me meisterdame. Valikuid on lausa mitu. Iga pidu kestab 5,5 tundi.

  • Imearmas komplekt beebile – beebitekk, vimplikett ja pilvepadi(ajakulu 2,5-3tundi)

Koos tulevase beebi emaga valime välja sobivad värvid, mustrid ja kangad ning asume töötama väiksemates meeskondades. Ühed tegelevad lapitekiga, teised vimpliketiga ja kolmandad pilvepadjaga. Maksimum külaliste arv 24.

  • Lihtne meisterdus endale ja mälestusese beebile

Selle peopaketi puhul saab endale igaüks meisterdada midagi kiiret ja lihtsat ning beebi mälestusesemele saab ka igaüks panuse anda! Samas jääb rohkem aega beebijuttudeks ja toredateks mängudeks. Ühistööna valmiv ese saab olema inspireeritud valitud käelisest tegevusest. Maksimum külaliste arv 24. 

Vali sobiv teema meisterdamiseks (ajakulu 1-1,5 tundi):
Trükitud kott ja trükitud padi beebile
Nahast võtmehoidja/kõrvarõngad ja nahast voodikarussell/kaunistus beebile

  • Keerukam meisterdus endale ja midagi beebile

Siin peol on meisterdused suuremad ja uhkemad ja inimeste arv kõige sujumiseks piiratud – kuni 12 meisterdajat on täpselt paras! Lisaks enda meisterdusele saavad kõik külalised panustada ka beebile loodavasse mälestusesemesse. Ühistööna valmiv ese saab olema inspireeritud valitud käelisest tegevusest. Nii jääb valminud ese armsaks meenutuseks ägedast peost ja armsatest külalistest.

Vali sobiv teema meisterdamiseks (ajakulu 2,5-3 tundi):
Vimplikett ja lapitehnikas padi beebile
Kangast poekott ja laptitehnikas padi beebile
Lapitehnikas padi ja vimplikett beebile
Scrunchie, kikilips ja peapael ja lapitehnikas beebitekk
Trükitud padi  ja ühiselt trükitud padi beebile

Peale meisterdamist saate Kuudis süüa, juua, pikutada, laulda, tantsida või kasvõi keksu mängida (beebiootaja võiks antud juhul küll vaatleja rolli jääda).

Tahtsid küsida, et kas vahetusjalatsid on vajalikud või, et kas Ivo Linna võib laulma kutsuda? Loe SIIT, mis meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su pidu õnnestuks!

Hind kuni 12-le 350 eurot.
NB: 350€ on meie miinimumtasu, summa ei muutu, kui inimeste arv väheneb

Kui tead mida, millal ja mitme inimesega teha soovid, siis broneeri oma pidu kirjutades kadri@annalutterkuut.ee