fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Koostöö

Kas otsid ruume oma ande jagamiseks? Korralda oma töötuba või koolitus Kuudi ruumides!

Treeni, tervenda, koolita

Meil siin Kuudis valitseb loominguline õhkkond ja sellepärast on see ka ideaalne koht, kus oma teadmisi edasi anda. Ole sa siis kuduja, keeleõpetaja, skulptor või akrobaat! Siin on lisaks meie enda töötubadele toimunud juba näiteks nii makramee-, kalligraafia- kui ka kokandustöötuba ning hoopis teisest seinast üritus nagu Tiibeti helikausside õhtu, kus heidetakse põrandale pikali ja lastakse helidel end tervendada.

Ehk meie ruumi on võimalik sättida sobilikuks töötoa, seminari või kontserdi jaoks. Laudade ümber mahub istuma kuni 56 inimest ja tooliridadele istuma umbes nii 70 inimest. Samas on võimalik lauad ja toolid seina äärde lükata ja maha asetada matid, et terveneda, painutada või sirutada.

Kasutada on projektor, kõlarid, õmblusmasinad ja õmblustarvikud. Täisvarustuses köök lubab läbi viia hubaseid kokanduskursusi ja -õpitube. Olemas on lauanõud 30-le inimesele ja samuti serveerimis- ja toiduvalmistamisnõud.

Avalike töötubade puhul aitame Sind ka turundusega.

Tootefotod ja sisekujunduslahendused

Kuudi ruum sobib hästi ka tootepildistamiseks ja fotolavastusteks, kasutada on fotosein ja erinevad sisustusaksessuaarid. 

Annal on ka aastatepikkune kogemus stiliseerimises, sisutustoodete pildistamises ja fotolavastuste läbi viimises. Ehk soovi korral aitame ka pildistamisi läbi viia - pildistame ise või soovitame fotograafe.

Samuti aitame ruumilavastuste ja siskujunduslahenduste leidmise osas. TiimKuut on dekoreerinud nii pulmasid, kaubanduskeskuseid ning teisi äri- ja eraruume. Sealhulgas vastavalt soovidele ise ka dekoratsioone valmistanud. 

Anna stiili ja tehtud töid näed lähemalt https://annalutter.com/ ja https://www.instagram.com/lutteranna/

Käsitöömeened ettevõtetele

Kui sulle hakkasid töötoas valmistatud esemed nii meeldima, et tahaks neid rohkemate inimestega jagada, aga tunned, et ise koos töökaaslastega manufaktuuri ei suuda ikkagi üles panna, siis vaata siia: https://annalutter.com/.

Annalutter brändi all tegutseb ka käsitöö disainelemente tootev töökoda, kus võetakse vastu nii suuremaid kui väiksemaid eritellimusi. Ja kui e-poes ei leidu päris sellist mudelit või eset, mis sinu vaimusilmas on, siis alati saab selle sealt vaimust koostöös Annaga ka pärisellu manada.

Kirjuta julgelt ja leiame sobivad lahendused!