fbpx
+372 538 139 31
info@annalutterkuut.ee

Kuudi ruumid

Kuudi ruumid on valgusküllased ja stiilsed - just sobivad sinu ürituseks!

Vanas tootmiskanala hoones on valgusküllane 180m2 ruum, kus on valget värvi koolitus- ja peoala, musta värvi kööginurk lebolaga ning halli värvi pikk koridor, esiku ja tualettruumiga. Kuudis on omal ajal palju häid mõtteid kaagutatud ja produktiivselt munetud, seega sobib siia keskkonda eriti hästi mõni viljakat pinnast vajav koolitus, aastakoosolek, firmapidu või elamus.

Koolitus- ja peoalal on kolm suurt lauda (120 x 250 cm, omavahel kombineeritavad, soovi korral olemas ka neljas laud). Nelja laua ümber mahub istuma kuni 56 inimest, ilma laudadeta tooliridadele koolituma, kontserdit kuulama või luuleõhtut nautima kuni 70 inimest. 

Laes on olemas projektor (HDMI ja Mini DisplayPort) ja üsna võimekas kõlar (AUX sisend), mis aitavad pildile anda heli, luua meeleolu ja volüümi nuppu keerates tuua ka inimesed põrandale tantsima. Muidugi on olemas ka wifi ja tasuta parkimine maja ees ja küljel. Lisaks ootab sind Kuuti jõudes mõnus ja värske maaõhk, mida Kuudi ees ja ümber piiramatult kasutada saab!

Kööginurk on ka, seal on olemas kõik tavalises koduköögis olev (kui sa just Sandra Vungi ei ole). Meil on kaks(!) ahju, pliit, külmkapp, sügavkülm, mikrokas, veekeetja, kohvimasin, mikser, nõudepesumasin ja kõik pannid, potid, kulbid, küpsetuspaberid, mida nende seadete haldamisel võiksid vajada. Muidugi on meil olemas ka kuni 60-le inimesele kõik serveerimisnõud ja söömiseks vajalik – plastikut ei ole üldse vaja!

Ruum sobib lisaks tädi Aita juubelile, onu Gunnari ja tädi Sveta pulmaaastapäevale või meeskonnaüritusele hästi ka väiksemateks kokanduskursusteks, tootepildistamisteks ja fotolavastusteks. Kasutada on ka fotosein. Soovi korral aitame pildistamisi läbi viia ja soovitame fotograafe. 

Kindlasti oleme avatud ka kõikidele erinevatele muudele koostöödele – lihtsalt kirjuta ja küsi!

Kui Kuudi ruumid sulle sobivad, siis loe veel SIIT ka, mis meil juba olemas on ja mida oleks juurde vaja, et su ettevõtmine õnnestuks!

Küsi personaalset pakkumist kadri@annalutterkuut.ee või kasutades all olevat kontaktvormi.